Звіт про роботу учнівського самоврядування за 2015р.

Учнівське самоврядування – це засіб реалізації учнівською громадою своїх прав, обов’язків та ініціатив через прийняття рішень, їх впровадження за допомогою власних ресурсів у життя, співпрацю з адміністрацією навчального закладу. Самоврядування дає можливість учням вирішувати питання і проблеми, що їх стосуються.

Важливою подією стало обрання Голови учнівського самоврядування ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» - Медведєвої Анастасії. Та разом з тим вона очолила посаду віце-президента учнівського самоврядування Сумського округу.

На засіданнях у своєму закладі членами самоврядування здійснено обрання заступника, секретаря та голів комітетів з питань:

1) навчання та виробництва;

2) культури та дозвілля;

3) здоров’я та спорту;

4) дисципліни та порядку;

5) фінансів;

6) волонтерських місій;

7) прес-центр.

З метою виявлення, формування та розвитку лідерських якостей проведено ряд тренінгових занять «Лідер – це ти», «Ефективне спілкування», «Відповідальність починається з мене», «День толерантності» , «Вчимось розуміти та поважати інших», «Урок доброти й милосердя», тощо. Було здійснено оформлення бюлетня з питань попередження насильства в сім`ї, випуск інформаційної листівки «Ми проти жорстокого поводження з дітьми», оформлення та розповсюдження буклетів «Знай свої права», акцію до дня порозуміння з Віл-інфікованими «Червона стрічка».

Лідери учнівського самоврядування проявляли активну громадську позицію, займались превентивною, волонтерською та благодійною діяльністю. Тема тютюнопаління не залишила байдужими свідомість наших учнів і разом зі студентами-волонтерами Сум ДУ провели сумісну акцію «Ми проти паління».

Також була проведена благодійна акція напередодні до Дня Святого Миколая. Учнівське самоврядування відвідало будинок для похилих, де безкоштовно пригощали пиріжками власного приготування від свого закладу та надавали власними руками перукарські послуги людям похилого віку.

Крім того були пошиті скатертини та рушники для Дитячого будинку ім. Супруна та здійснено візит с канцелярськими товарами, матеріалами для дитячої творчості та подарунками для дітей цього закладу.

Яскравою подією став День учнівського самоврядування в Сумському вищому професійному училищі будівництва і дизайну. Адміністрацію закладу та викладацький склад представляли учні. Завдяки цьому заходу учні більш глибше відчули обсяги роботи, відповідальність та зміст діяльності кожного викладача та працівника закладу на всіх посадах.

На базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» проведено збір лідерів учнівського самоврядування всіх професійно-технічних закладів Сумського округу на чолі з віце-президентом учнівського самоврядування Сумського округу Медведєвою Анастасією. Зініційовано впровадження «Рушника єднання» та проведення спільних благодійних акцій.

Кiлькiсть переглядiв: 0