ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ

Державного професійно – технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну»1. Будь патріотом своєї Батьківщини. Гідно носи звання громадянина України, звання учня державного професійно – технічного навчального закладу, дорожи честю училища, свого колективу.

2. Старанно навчайся. На уроках будь уважним і дисциплінованим. Сумлінно і самостійно виконуй завдання педагогів. Не допускай запізнень і пропусків занять без поважних причин. Будь чесним і правдивим.

3. Оволодівай теоретичними знаннями, професійними уміннями і навичками, досягненнями сучасної культури і техніки, навчись користуватися комп’ютером, розвивай свої здібності, готуй себе до реалізації набутих знань у професійній діяльності.

4. Дотримуйся режиму дня. Щоденно роби ранкову гімнастику, завжди будь чистим і охайним, тримай своє робоче місце в належному порядку.

5. Дотримуйся правил безпеки життєдіяльності, вимог санітарії та гігієни. Уроки фізичного виховання відвідуй у спортивному одязі, уроки виробничого навчання – у спеціальній формі. Твій одяг повинен відповідати санітарно-гігієнічним та етичним нормам.

6. Розумно плануй і використовуй час, будь пунктуальним, учись правильно організувати своє дозвілля: читай книги, бери участь у роботі гуртків, займайся фізкультурою, спортивними та іншими цікавими іграми.


7. Дотримуйся чинного законодавства, моральних, етичних норм поведінки. Зразково поводь себе в училищі, вдома та в громадських місцях, на вулиці. Вітайся з працівниками училища, ровесниками, гостями навчального закладу. Поважай старших, поступайся їм місцем.

8. Бери активну участь у громадському та культурному житті училища, допомагай товаришам краще навчатися і працювати.

9. Бережливо стався до училищного майна, обладнання, робочого інструменту, навчальних засобів.


10. Шануй батьків і старших членів сім`ї, допомагай їм в домашніх справах, піклуйся про молодших.

11. Виконуй вимоги педагогів.

12. Не вживай брутальних слів, спиртних напоїв і наркотиків, не пали.

13. Не користуйся мобільним телефоном під час навчальних занять.

14. Бережи і охороняй природу.


Кiлькiсть переглядiв: 0