Перукар (перукар-модельєр)

/Files/images/profes/DSCF0995.jpgСучасний перукар – це кваліфікований фахівець, який має глибокі теоретичні знання, володіє прийомами і методами практичної роботи з виконання стрижок, завивання, укладання, фарбування волосся , моделювання зачісок, освічений в питаннях гігієни, безпеки праці, володіє знаннями з матеріалознавства, хімії, анатомії, біології, знає закони колористики, просторової композиції.

Важливим компонентом професійного портрета випускника училища є загальна культура, уміння доброзичливо контактувати з людьми, знання з етики та психології.

Умілі руки перукарів дарують справжнє свято. Нова зачіска - це новий настрій, новий стиль і нові бажання. Ми дуже різні, але нас пов'язує одне: бажання бути красивими.

/Files/images/profes/p8.jpgВ училищі ми допоможемо вам пізнати секрети догляду за волоссям, створити власний імідж, оволодіти знаннями і навичками перукарського мистецтва.

Викладачі й майстри виробничого навчання приділяють увагу сучасним технологіям виробничого процесу, санітарії та гігієни, етики спілкування з клієнтом, культурі обслуговування.

Отримавши диплом кваліфікаційного перукаря, ви успішно зможете реалізувати свої здібності, таланти.

Кiлькiсть переглядiв: 0