Досягнення учнів

/Files/images/nash_dosyagnennya/dosyagnennya_uchnv/image40.jpeg

Мацуєва Ніколетта

Президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування.

Новообраний президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування.

І місце в номінації «Кращий автор-декламатор» обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Переможець заключного етапу конкурсу «Учень року-2013» у номінації «Лідер року».

ІІІ місце в ІІ етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та в II етапі XIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (конкурс ораторського мистецтва).

/Files/images/nash_dosyagnennya/dosyagnennya_uchnv/image39.jpeg

Мінаєва Тетяна

2012-2013 н.р. - президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування.

Стипендіат голови Сумської обласної державної адміністрації 2013 року.

І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Сумської області з професії «секретар керівника (організації, підприємства, установи)», учасник ІІІ етапу.

Дипломант обласного конкурсу «Таланти профтехосвіти».

/Files/images/nash_dosyagnennya/dosyagnennya_uchnv/image41.jpeg

Гончаренко Олена

І місце в II етапі XIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ІІІ місце в ІІ етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

ІV місце в конкурсі ораторського мистецтва.

/Files/images/nash_dosyagnennya/dosyagnennya_uchnv/image42.jpeg

Голубченко Дмитро

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Сумської області з професії «столяр будівельний».

ІІ місце у міських змаганнях з гирьового спорту.

ІІІ місце збігу в обласних змаганнях з легкої атлетики.

/Files/images/nash_dosyagnennya/dosyagnennya_uchnv/image43.jpeg

Брижик Олена

І місце в II етапі олімпіади з професії «кравець» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

І місце в ІІ етапуі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Сумської області з професії «кравець»; учасник ІІІ етапу.

/Files/images/nash_dosyagnennya/dosyagnennya_uchnv/image44.jpeg

Столбцова Олена

Учасник обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Сумської області з професії «кравець».

ІІІ місце у міських змаганнях з міні-футболу.

/Files/images/nash_dosyagnennya/dosyagnennya_uchnv/image45.jpeg

Заболотна Альона

ІІ місце у номінації «Вокал» Обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

І місце у міських змаганнях зі спортивного орієнтування.

Похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні предмету фізична культура у 2013 році нагороджені 17 випускників училища:
1. Ганночка Олена Сергіївна, учениця групи №30
2. Полюлях Юлія Сергіївна, учениця групи №30
3. Брижик Олена Вікторівна, учениця групи №31
4. Орлова Наталія Іванівна, учениця групи №31
5. Кравченко Юлія Іванівна, учениця групи №32
6. Аніщенко Юлія Миколаївна, учениця групи №3
7. Бако Вікторія Юріївна, учениця групи №3
8. Ганночка Аліна Сергіївна, учениця групи №35
9. Лущик Аліна Валеріївна, учениця групи №35
10. Остапенко Микола Володимирович, учень групи №35
11. Остапенко Сергій Володимирович, учень групи №35
12. Бабак Сергій Вікторович, учень групи №5
13. Дрижов Арсен Віталійович, учень групи №5
14. Бойко Андрій Володимирович, учень групи №5
15. Пантелеєв Іван Сергійович, учень групи №5
16. Чвойда Антон Андрійович, учень групи №33
17. Голубченко Дмитро Олександрович, учень групи №33

Диплом з відзнакою отримала учениця групи №2 («кухар») Івченко Єсенія.

Кiлькiсть переглядiв: 58